Gamintojai

Pristatymas 

Pristatymo kaina: 

4.99 € su pristatymas į namus ar biurą su ar kurjerių tarnyba;

2.99 € pristatymas į namus ar biurą su registruota korespondencija / siuntiniu visoje Lietuvoje*

2.99 € su pristatymas į terminalus su paštomatų sistema**

Prekes, esančias mūsų sandėlyje, greitai ir patogiai pristatome visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas nuo  apmokėjimo gavimo dienos. Prekių, esančių gamintojo sandėlyje, pristatymo terminas yra 5-8 darbo dienos. Jei yra skubu gauti prekę, galite pasitikslinti el.paštu ar telefonu.

Keičiant prekę, išsiunčiame klientui registruotu paštu taip pat nemokamai, tik Pirkėjas mums grąžina prekę savo lėšomis.

INFORMUOJAME, KAD PREKIŲ KEITIMAI LIETUVOJE IŠSIUNČIAMI NEMOKAMAI! 

* Į Neringos kraštą užsakymai pristatomi tik registruotu paštu.

** Paštomato adresą prašome nurodyti užsakymo metu prekių krepšelyje komentaro skiltyje arba siunčiame į artimiausią Jūsų nurodytam adresui.

Jei prekę Jums pristato paštas ir tuo metu Jūsų nėra namuose - pašto dėžutėje paliekamas pranešimas, kad Jums skirtą siuntą galėsite atsiimti artimiausiame pašte. Jei prekę pristato kurjeris ir nieko neranda namuose, taip pat palieka pranešimą ir atvyksta kitą dieną, tačiau Jūs turite pranešime nurodytu telefonu suderinti Jums tinkamą pristatymo laiką, jei jo nurodytas kito atvykimo laiko tarpas netinka Jums. 

Jei per  terminą,  nurodytą  atitinkamos prekės aprašyme, negavote savo užsakymo, susisiekite su mumis, kad galėtume patikslinti vėlavimo priežastį.

Konfidencialumą garantuojame: siunčiant siuntą pirkėjui, nežymime e-parduotuvės pavadinimo ant siuntos, užrašomas tik mūsų įmonės pavadinimas ir adresas.

Svarbu. Užsakymo metu prašome pateikti savo išmatavimus, nesant duomenu, nevykdome užsakymo. Duomenis galima pateikti mums ir el.paštu, jau atlikus užsakyma. Ši informacija sumažina dydžio neatitikimo rizikas.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE 

Taip pat pristatome prekes Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Norvegijoje, Islandijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje ir į kitas Europos bei pasaulio šalis. Jums belieka užsiregistruoti ir susidėti prekes į krepšelį, tuomet bus pateikti tikslūs pristatymo įkainiai Jūsų užsakymui pagal konkrečią valstybę ar miestą. Neradus savo norimos valstybės, prašome parašyti mums ir įkelsime.

Užsakymų (iki 2 kg) pristatymas tarptautiniu paštu į ES šalis kainuoja tik 9.99 , o į ne ES šalis (pvz. Norvegiją, Islandiją) kainuoja tik 19.99 . Į ES šalis Jums prekes pristatys per 3-7 dienas, į kitas šalis per 7-14 dienų.